Не всі користувачі нашого сайту обізнані щодо способів отримання знижки, у зв’язку з чим виникає запитання: де знайти купон RWOOD? Насправді відповідь дуже проста – потрібно слідкувати за акціями і новинами компанії. Найчастіше подібні акції приурочені до різноманітних свят та інших дат, а індивідуальні коди зі знижками надсилаються на електронну пошту клієнтів.
        Є й інший спосіб отримати промокод RWOOD – проявити активність у соціальних мережах. З метою покращення якості сервісу, ми завжди раді вислухати думки наших клієнтів. А як додаткову мотивацію ми пропонуємо невеличкий бонус за відгуки на наших сторінках в соціальних мережах. Так, щоб отримати код, потрібно виконати наступні дії:
        1. Підписатися на сторінки RWOOD в соціальних мережах: Facebook та Instagram
        2. Поділитися своєю думкою, залишивши коментар.
3. Зробити скріншот відгуку (фото екрана) і відправити на електронну адресу sale@rwood.te.ua. Спеціалісти нашої служби підтримки обов’язково надішлють купон у відповідь.

        На що слід звертати увагу під час використання купонів RWOOD?

        Деякі користувачі нашого сервісу час від часу стикаються з невеликими труднощами, які ускладнюють використання купонів RWOOD. Ми розглянемо най-розповсюдженіші з них:
        Невірна пошта.
        Розсилка з кодами надходить на e-mail, який було зазначено під час реєстрації. У багатьох користувачів заведені одразу кілька поштових скриньок, тому інколи клієнти RWOOD просто помиляються і перевіряють листи не в тому місці.
        Папка “Спам”.
        Інколи наші листи потрапляють в інші папки в поштовій скриньці клієнта, найчастіше це папки “Спам” або “Чернетки”. Томі варто час від часу перевіряти й інші папки, щоб не пропустити дію акції.
        Строки акції.
        Кожна акція має обмежений термін дії. Деякі клієнти не помічають цей нюанс і намагаються використати на сайті RWOOD купон, який вже не діє. У зв’язку з цим ми рекомендуємо звертати увагу на дату закінчення дії пропозиції, зазначену в листі.
        Використовуючи купони, наші клієнти можуть значно зекономити під час оплати позики. Тому слідкуйте за нашими новинами і перевіряйте поштову скриньку – можливо, на Вас вже чекає приємний бонус.

Оновлення…
  • Немає товарів у кошику.