Наша компанія

Різьблений декор з дерева – мистецтво, яке протягом багатьох сотень років не виходила з моди, має безліч шанувальників і в наш час. Вміння вирізати візерунки, малюнки на дерев’яній поверхні вимагає посидючості, скрупульозності, особливої душевної атмосфери. У процесі роботи у виріб вкладається особливий сенс, тепло. Результатом довгих праць стає унікальна річ, яка має неповторні обриси, викликає теплі, позитивні емоції. Професійна лазерна різка та гравіювання – це основні напрями нашої роботи. З допомогою високоякісної техніки та кваліфікованих спеціалістів ми зможемо запропонувати вам найрізноманітніші види рекламної та сувенірної продукції, розробити дизайн та виготовити декоративні решітки, елементи інтер’єру, весільний декор та інше.

Ми використовуємо деревину та фанеру, яка не кришиться під час випилювання, легко обробляється, покривається лаком і полірується. Для випилювання ми вибираємо якісну фанеру: чисту і однорідну за кольором, без сучків, тріщин і сколів, добре висушену і не покороблену. Ретельно підбираємо матеріал для обробки, що дозволяє домогтися міцності, потрібної фактури дерева.

Ми гарантуємо індивідуальний підхід, ексклюзивний дизайн виробів, опрацювання декількох варіантів ескізу. Виробництво виробів проводиться на високоточному, швидкісному обладнанні з ЧПУ. Сучасне обладнання та новітні технології дозволяють створювати продукцію з високими показниками якості.

Наші професіонали запропонують вам виготовлення виробів найскладніших та незвичайних форм, як за нашими ескізами, так і за вашим індивідуальним макетом. Уся робота проводиться з надзвичайною точністю, високою швидкістю та незалежно від фізичних властивостей матеріалу.

Шкатулки, іграшки, коробочки, магніти, пазли, подарункові набори, сніжинки, кухонні дощечки, хлібниці – це далеко не весь список виробів, виготовлених з дерева чи фанери, які робимо ми.

Ми запрошуємо всіх любителів і цінителів дерев’яних фігур, різьблених панно та інших елементів декору з різьбленого дерева та фанери скористатися послугами нашої компанії. Професійні майстри створять на ваше замовлення неповторні вироби, які допоможуть створити в будинку стильну атмосферу.

Наші дизайнери допоможуть придумати оригінальні ескізи, які втіляться в дереві. Дерев’яні елементи декору стануть сімейними реліквіями, які не втратять своєї актуальності з роками. Також ми готові запропонувати вам індивідуальний підхід і уважне ставлення до Ваших побажань, робота зі складними замовленнями в стислі терміни. Ми гарантуємо високу якість та ексклюзивність кожного виробу. Наші майстри – перевірені досвідчені фахівці, які вкладають в кожен виріб тепло своїх рук і любов до справи.

Контакти

Наша адреса

м. Тернопіль, вул. Будного, 28.

Понеділок–П’ятниця: 9:00–19:00.

Ми в соцмережах

Оновлення…
  • Немає товарів у кошику.